• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular

Sevgili Karakoç Ailesi ve Karakoç Vakfının Çok değerli üyeleri, 2024 Yönetim Kurulunun aldığı karar ile Artık Vakfımızda her Cuma Akşamı Sohbet Toplantıları yapılacaktır. Zamanı Müsait olan tüm aile üyelerimizi Vakfımıza bekliyoruz.


Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 32,4579   32,5164
EURO 34,7319   34,7944
       
Özlü Sözler
Yaşadığın yeri cennet yapamıyorsan gittiğin her yer sana cehennemdir.
VEFAT EDENLER

Muharrem KARAKOÇ

Ailemizin Büyüklerinden Durmuşlardan Hüseyin KARAKOÇ'un Oğlu Muharrem KARAKOÇ vefat etmiştir. Kendisine Allahtan Rahmet Yakınlarına Başsağlığı diliyoruz. Rabbimiz Mekanını Cennet eylesin
 
 
Doğum Tarihi
1971
 
Vefat Tarihi
27.01.2024  


Taziye Mesajı Gönder
   
  Taziye Mesajı Oku
   
   
Hüseyin KARAKOÇ

Ailemizin Büyüklerinden Durmuşlardan Hüseyin KARAKOÇ Amcamız vefat etmiştir. Kendisine Allahtan Rahmet Yakınlarına Başsağlığı diliyoruz. Rabbimiz Mekanını Cennet eylesin
 
 
Doğum Tarihi
1936
 
Vefat Tarihi
14.12.2021  


Taziye Mesajı Gönder
   
  Taziye Mesajı Oku
   
   
Güleser KARAKOÇ

Ailemizden Çıracılardan Güleser KARAKOÇ Teyzemiz vefat etmiştir. Merhume, Güleser KARAKOÇ'a Allah'tan rahmet Ailemize sabır dileriz. Başımız Sağ olsun.
 
 
Doğum Tarihi
01.01.1955
 
Vefat Tarihi
3..9..019  


Taziye Mesajı Gönder
   
  Taziye Mesajı Oku
   
   
Salih KARAKOÇ

Ailemizden Veligilin Alinin Oğlu Salih KARAKOÇ vefat etmiştir. Merhum, Salih KARAKOÇ'a Allah'tan rahmet Ailemize sabır dileriz. Başımız Sağ olsun.
 
 
Doğum Tarihi
01.03.1965
 
Vefat Tarihi
18.07.2019  


Taziye Mesajı Gönder
   
  Taziye Mesajı Oku
   
   
Pamuk KARAKOÇ

Ailemizden Çıracının Alinin eşi Pamuk KARAKOÇ Teyzemiz vefat etmiştir. Merhume Pamuk teyzemize Allah'tan rahmet Ailemize sabır dileriz. Başımız Sağ olsun.
 
 
Doğum Tarihi
01.01.1928
 
Vefat Tarihi
12.06.2019  


Taziye Mesajı Gönder
   
  Taziye Mesajı Oku
   
   
Firdevs KARAKOÇ

Ailemizden Kır Hüseyin'in, İsmail'in eşi Firdevs Teyzemiz vefat etmiştir. Merhume Firdevs teyzemize Allah'tan rahmet Ailemize sabır dileriz.
 
 
Doğum Tarihi
15.05.1938
 
Vefat Tarihi
11.04.2019  


Taziye Mesajı Gönder
   
  Taziye Mesajı Oku
   
   
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
Eray Karakoç
Abi selam, http://www.ua.gov.tr/ Uluslararası ajansla anlaşma yapıp, her sene yazın bir kaç kişiyi yurtdışına gönderebiliriz. Şişli belediyesi bu anlaşmayı yapmıştı sanırım.

Salih KARAKOÇ
Öncelikle İlginiz alakanız ve duyarlılığınız için hem kendi adıma, hem de Yönetim Kurulu ve KARAKOÇ ailesi adına size teşekkür ederim. Köylerimizden maddi imkansızlıklar yüzünden ayrılan Büyüklerimizin, Metropol şehirlerde, aynı köyden, aynı aileden insanların, akrabaların, birbirinden uzaklaşması, İletişim kurmaması, biz duyarlı insanları rahatsız etmiş ve 2009 yılında 90 kişinin birleşmesiyle kendi vakıf mülkümüzü aldık. İnanın Sizin bu ziyaretçi defterimize yazdığınız bu düşünceniz bize çok katkı sağladı. Vakfımızın tüzüğünü okursanız sevinirim. Eğer isterseniz misafir üye olarak kayıt edebilirim. Fakat bu güzel düşüncenizi üyelikle değil gönül bağlarıyla birleştirmek isteriz. Eğer İstanbul'a gelmeyi düşünürseniz sizleri misafir etmek isteriz. Doktora alanınız nedir bilmiyorum ama uzman olduğunuz konu ile alakalı vakfımızda, gençlerimize seminer verebilirsiniz. Sizi bu güzel duyarlı davranışınızdan ötürü artık bir KARAKOÇ ailesi ferdi olarak gördüğümüzü bilmenizi isterim. Saygılarımla

Merve Öz
Selamlar, vakfınızın instagram sayfası kişisel instagram sayfamı takip etti. Vakfınızdan bu yollar haberdar oldum. Websitenizi inceledim. Çabalarınızın ve girişimlerinizin başarıyla sonuçlanmasını temenni ederim. Ben de katkı koymak isterim. Doktora öğrencisiyim, bir işte çalışmıyorum. Nakdi bir katkı koyamam, galiba aidat ödemeden üye olamıyorum. Eskişehir'de yaşıyorum adresiniz İstanbul'da, uzaktan katkı koyabileceğim bir şey var mıdır bilmiyorum ama katkı koymak isterdim...


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Karakoç Kültür Eğitim ve Dayanışma Vakfı © Copyright 2019  V4.0 Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım: Hazır Vakıf Sitesi
Top