• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular

Sevgili Karakoç Ailesi ve Karakoç Vakfının Çok değerli üyeleri, 2024 Yönetim Kurulunun aldığı karar ile Artık Vakfımızda her Cuma Akşamı Sohbet Toplantıları yapılacaktır. Zamanı Müsait olan tüm aile üyelerimizi Vakfımıza bekliyoruz.


Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 32,8805   32,9398
EURO 35,7444   35,8088
       
Özlü Sözler
Bilgelik, herhangi bir zenginlikten daha önemlidir. Sofokles
Başkanın Mesajı

Saygıdeğer, Karakoç Vakfı’na gönül verenler,

 

2017 yılında kurulan Vakfımızın, yeni Yönetim Kurulu olarak 31.12.2023 tarihinde seçilmiş bulunmaktayız. Bu yeni dönemde, Vakfımızı daha aktif ve sizlerin değerli katkılarıyla, daha etkin hale getirmek amacındayız.

 

Her şey hayal etmekle başlıyor,  Çünkü hayal ettiğiniz sürece varsınız, Hayalleriniz kadar yapabiliyorsunuz ve hayallerinizin gerçeğe dönüşmesi halinde bu dünyaya ve gelecek nesillere kalıcı eserler bırakabiliyorsunuz.

 

Karakoç Kültür Eğitim ve Dayanışma Vakfı,  Karakoç Gençlerine, Çocuklarına ve Kadınlarına  bırakılmış ebedi Manevi bir  mirastır.

 

Beklentimiz ve isteğimiz vakfımıza gönül verenlerin, vakfımızın amaçları doğrultusunda, daha etkin bir şekilde Vakfımıza destek olmasıdır. Ayrıca, tüm vakıf üyelerinin, yalnızca bir üye olarak değil, aktif bir yönetim kurulu üyesi gibi çalışmalarını arzu ediyoruz.

 

Hiçbir eser tek başına yapılmıyor. Bizi birleştiren ortak hayaller, ortak fikirler ve en önemlisi ortak bir geçmiş bulunuyor.

 

Vakfımızın yönetimine seçilen yeni üyelerin, Vakfımızın çalışmalarına, yeni bir ivme ve motivasyon katacaklarına olan güvenimiz tamdır. 

 

Bu duygu ve düşünce ile maddi, manevi yardım ve desteklerinizi bekler, sağlık ve esenlik dileğiyle saygılar sunarım.Gazi KARAKOÇGazi KARAKOÇ
Okunma Sayısı: 268YAZARIN DİĞER YAZILARI

Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
Eray Karakoç
Abi selam, http://www.ua.gov.tr/ Uluslararası ajansla anlaşma yapıp, her sene yazın bir kaç kişiyi yurtdışına gönderebiliriz. Şişli belediyesi bu anlaşmayı yapmıştı sanırım.

Salih KARAKOÇ
Öncelikle İlginiz alakanız ve duyarlılığınız için hem kendi adıma, hem de Yönetim Kurulu ve KARAKOÇ ailesi adına size teşekkür ederim. Köylerimizden maddi imkansızlıklar yüzünden ayrılan Büyüklerimizin, Metropol şehirlerde, aynı köyden, aynı aileden insanların, akrabaların, birbirinden uzaklaşması, İletişim kurmaması, biz duyarlı insanları rahatsız etmiş ve 2009 yılında 90 kişinin birleşmesiyle kendi vakıf mülkümüzü aldık. İnanın Sizin bu ziyaretçi defterimize yazdığınız bu düşünceniz bize çok katkı sağladı. Vakfımızın tüzüğünü okursanız sevinirim. Eğer isterseniz misafir üye olarak kayıt edebilirim. Fakat bu güzel düşüncenizi üyelikle değil gönül bağlarıyla birleştirmek isteriz. Eğer İstanbul'a gelmeyi düşünürseniz sizleri misafir etmek isteriz. Doktora alanınız nedir bilmiyorum ama uzman olduğunuz konu ile alakalı vakfımızda, gençlerimize seminer verebilirsiniz. Sizi bu güzel duyarlı davranışınızdan ötürü artık bir KARAKOÇ ailesi ferdi olarak gördüğümüzü bilmenizi isterim. Saygılarımla

Merve Öz
Selamlar, vakfınızın instagram sayfası kişisel instagram sayfamı takip etti. Vakfınızdan bu yollar haberdar oldum. Websitenizi inceledim. Çabalarınızın ve girişimlerinizin başarıyla sonuçlanmasını temenni ederim. Ben de katkı koymak isterim. Doktora öğrencisiyim, bir işte çalışmıyorum. Nakdi bir katkı koyamam, galiba aidat ödemeden üye olamıyorum. Eskişehir'de yaşıyorum adresiniz İstanbul'da, uzaktan katkı koyabileceğim bir şey var mıdır bilmiyorum ama katkı koymak isterdim...


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Karakoç Kültür Eğitim ve Dayanışma Vakfı © Copyright 2019  V4.0 Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım: Hazır Vakıf Sitesi
Top