• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular

22 Haziran Cumartesi  Akşam saat 19: 00 da Kadınlar Kolu Toplantısı Yapılacaktır. Karakoç Ailesi Kadınlarını Toplantımıza Bekliyoruz.


Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 0   0
EURO 0   0
       
Özlü Sözler
İstemek "istiyorum" demek değil, harekete geçmektir. (A.Maurrois)

Saygıdeğer, Karakoç Vakfı’na gönül verenler,

 

2017 yılında kurulan Vakfımızın, yeni Yönetim Kurulu olarak 19.12.2021 tarihinde seçilmiş bulunmaktayız. Bu yeni dönemde, Vakfımızı daha aktif ve sizlerin değerli katkılarıyla, daha etkin hale getirmek amacındayız.

 

Her şey hayal etmekle başlıyor,  Çünkü hayal ettiğiniz sürece varsınız, Hayalleriniz kadar yapabiliyorsunuz ve hayallerinizin gerçeğe dönüşmesi halinde bu dünyaya ve gelecek nesillere kalıcı eserler bırakabiliyorsunuz.

 

Karakoç Kültür Eğitim ve Dayanışma Vakfı,  Karakoç Gençlerine, Çocuklarına ve Kadınlarına  bırakılmış ebedi Manevi bir  mirastır.

 

Beklentimiz ve isteğimiz vakfımıza gönül verenlerin, vakfımızın amaçları doğrultusunda, daha etkin bir şekilde Vakfımıza destek olmasıdır. Ayrıca, tüm vakıf üyelerinin, yalnızca bir üye olarak değil, aktif bir yönetim kurulu üyesi gibi çalışmalarını arzu ediyoruz.

 

Hiçbir eser tek başına yapılmıyor. Bizi birleştiren ortak hayaller, ortak fikirler ve en önemlisi ortak bir geçmiş bulunuyor.

 

Vakfımızın yönetimine seçilen yeni üyelerin, Vakfımızın çalışmalarına, yeni bir ivme ve motivasyon katacaklarına olan güvenimiz tamdır. 

 

Bu duygu ve düşünce ile maddi, manevi yardım ve desteklerinizi bekler, sağlık ve esenlik dileğiyle saygılar sunarım.Rıfat KARAKOÇ
Okunma Sayısı: 440YAZARIN DİĞER YAZILARI

-
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
Eray Karakoç
Abi selam, http://www.ua.gov.tr/ Uluslararası ajansla anlaşma yapıp, her sene yazın bir kaç kişiyi yurtdışına gönderebiliriz. Şişli belediyesi bu anlaşmayı yapmıştı sanırım.

Salih KARAKOÇ
Öncelikle İlginiz alakanız ve duyarlılığınız için hem kendi adıma, hem de Yönetim Kurulu ve KARAKOÇ ailesi adına size teşekkür ederim. Köylerimizden maddi imkansızlıklar yüzünden ayrılan Büyüklerimizin, Metropol şehirlerde, aynı köyden, aynı aileden insanların, akrabaların, birbirinden uzaklaşması, İletişim kurmaması, biz duyarlı insanları rahatsız etmiş ve 2009 yılında 90 kişinin birleşmesiyle kendi vakıf mülkümüzü aldık. İnanın Sizin bu ziyaretçi defterimize yazdığınız bu düşünceniz bize çok katkı sağladı. Vakfımızın tüzüğünü okursanız sevinirim. Eğer isterseniz misafir üye olarak kayıt edebilirim. Fakat bu güzel düşüncenizi üyelikle değil gönül bağlarıyla birleştirmek isteriz. Eğer İstanbul'a gelmeyi düşünürseniz sizleri misafir etmek isteriz. Doktora alanınız nedir bilmiyorum ama uzman olduğunuz konu ile alakalı vakfımızda, gençlerimize seminer verebilirsiniz. Sizi bu güzel duyarlı davranışınızdan ötürü artık bir KARAKOÇ ailesi ferdi olarak gördüğümüzü bilmenizi isterim. Saygılarımla

Merve Öz
Selamlar, vakfınızın instagram sayfası kişisel instagram sayfamı takip etti. Vakfınızdan bu yollar haberdar oldum. Websitenizi inceledim. Çabalarınızın ve girişimlerinizin başarıyla sonuçlanmasını temenni ederim. Ben de katkı koymak isterim. Doktora öğrencisiyim, bir işte çalışmıyorum. Nakdi bir katkı koyamam, galiba aidat ödemeden üye olamıyorum. Eskişehir'de yaşıyorum adresiniz İstanbul'da, uzaktan katkı koyabileceğim bir şey var mıdır bilmiyorum ama katkı koymak isterdim...


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Karakoç Kültür Eğitim ve Dayanışma Vakfı © Copyright 2019  V4.0 Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım: Hazır Vakıf Sitesi
Top