• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular

22 Haziran Cumartesi  Akşam saat 19: 00 da Kadınlar Kolu Toplantısı Yapılacaktır. Karakoç Ailesi Kadınlarını Toplantımıza Bekliyoruz.


Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 7,3117   7,3248
EURO 8,7855   8,8013
       
Özlü Sözler
Mutluluğu tatmanın tek çaresi, onu paylaşmaktır. - Byron
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 11
Dün: 23
Toplam: 37439
Karakoç Vakfı 2020 Gala Gecesi

Karakoç Vakfının düzenlemiş olduğu Gala Yemeği büyük İlgi gördü. Vakıf yönetimi Kadın Kolları ve Gençlik Kollarının Katkılarıyla düzenlenen gecenin Ailemiz adına getirdiği çok güzel geri dönüşler alınmıştır. 

GALA GECESİ PROGRAM AKIŞI

19:00 - Saygı Duruşu, İstiklal Marşı

19:15 - Başkan Konuşması (Slayt Sunumu)

19:40 -Kadın Kolları Başkanı Konuşması

19:50 - Gençlik Kolları Başkanları Konuşması (Slayt Sunumu)

20:10 - Pasta Kesimi

20:15 - Yemek (Büyüklerimiz Slaytı Gösterimi)

21:00 - Yarışma (Kelime Oyunu) (30 dakika)

(Salon görevlileri anketleri dağıtacak)

21:45 - Ödül Töreni

22:00 - Sanatçı


Okunma Sayısı: 362


3.239.192.241
DİĞER HABERLER

Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
Eray Karakoç
Abi selam, http://www.ua.gov.tr/ Uluslararası ajansla anlaşma yapıp, her sene yazın bir kaç kişiyi yurtdışına gönderebiliriz. Şişli belediyesi bu anlaşmayı yapmıştı sanırım.

Salih KARAKOÇ
Öncelikle İlginiz alakanız ve duyarlılığınız için hem kendi adıma, hem de Yönetim Kurulu ve KARAKOÇ ailesi adına size teşekkür ederim. Köylerimizden maddi imkansızlıklar yüzünden ayrılan Büyüklerimizin, Metropol şehirlerde, aynı köyden, aynı aileden insanların, akrabaların, birbirinden uzaklaşması, İletişim kurmaması, biz duyarlı insanları rahatsız etmiş ve 2009 yılında 90 kişinin birleşmesiyle kendi vakıf mülkümüzü aldık. İnanın Sizin bu ziyaretçi defterimize yazdığınız bu düşünceniz bize çok katkı sağladı. Vakfımızın tüzüğünü okursanız sevinirim. Eğer isterseniz misafir üye olarak kayıt edebilirim. Fakat bu güzel düşüncenizi üyelikle değil gönül bağlarıyla birleştirmek isteriz. Eğer İstanbul'a gelmeyi düşünürseniz sizleri misafir etmek isteriz. Doktora alanınız nedir bilmiyorum ama uzman olduğunuz konu ile alakalı vakfımızda, gençlerimize seminer verebilirsiniz. Sizi bu güzel duyarlı davranışınızdan ötürü artık bir KARAKOÇ ailesi ferdi olarak gördüğümüzü bilmenizi isterim. Saygılarımla

Merve Öz
Selamlar, vakfınızın instagram sayfası kişisel instagram sayfamı takip etti. Vakfınızdan bu yollar haberdar oldum. Websitenizi inceledim. Çabalarınızın ve girişimlerinizin başarıyla sonuçlanmasını temenni ederim. Ben de katkı koymak isterim. Doktora öğrencisiyim, bir işte çalışmıyorum. Nakdi bir katkı koyamam, galiba aidat ödemeden üye olamıyorum. Eskişehir'de yaşıyorum adresiniz İstanbul'da, uzaktan katkı koyabileceğim bir şey var mıdır bilmiyorum ama katkı koymak isterdim...


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Karakoç Kültür Eğitim ve Dayanışma Vakfı © Copyright 2019  V4.0 Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım: Hazır Vakıf Sitesi
Top